Krovinių gabenimas geležinkeliais – kodėl verta rinktis?

geležinkeliai

Logistika – labai plati sritis, be kurios neišsiverstų daugelis įmonių, eksportuojančių savo produkciją ar importuojančių įvairias medžiagas bei kitas reikalingas prekes. Paprastai didesnės bendrovės įkuria atskirus logistikos skyrius ir valdo prekių gabenimą pačios, kitos samdo patikimas bendroves, kurios atsako už šį darbą.

Jei jūsų gaminiams pervežti reikalingos skirtingos transportavimo priemonės, geriausia samdyti logistikos įmonę, kuri turi platų partnerių tinklą ir gali užtikrinti sklandų gabenimą tiek sausuma, tiek oru ar jūra. Žinoma, kelių transportas yra universaliausia transportavimo priemonė, kuri pasitarnauja norint gabenti įvairius krovinius. Tačiau ir kelių transportavimas turi keletą pervežimo tipų. Visiems įprasta logistiką vykdyti sunkvežimiais, tačiau yra ir kitas būdas – krovinių gabenimas geležinkeliais. Kada jis reikalingas ir kodėl verta rinktis tokį transportavimo tipą?

Krovinių gabenimas geležinkeliais – vienas seniausių, pigiausių ir ekologiškiausių būdų transportuoti prekes. Jei jūsų kroviniai yra didelės apimties ar nestandartinių gabaritų ir juos norite pervežti kažkur į labai tolimą šalį, transportavimas geležinkeliais gali kainuoti mažiau už kitus krovinių gabenimo būdus, jis užtikrina saugumą ir, svarbiausia, jūs nesate priklausomi nuo vairuotojo nuotaikos, spūsčių ar autoįvykių keliuose.

Krovinių gabenimas geležinkeliais yra patogus ir tuo, kad jūs nesate priklausomi nuo sezonų ir ištisus metus galite gabenti įvairių tipų krovinius. Jis taip pat padeda pasiekti net ir pačius tolimiausius žemyno kampelius, todėl transportavimą geležinkeliais verta rinktis, kai tam tikrų vietų paprastais sunkvežimiais pasiekti neįmanoma, pavojinga arba tai reikalauja labai didelių išlaidų.

Gabenti krovinius geležinkeliais yra be galo patogu. Juos galima pervežti tiek dengtais vagonais, tiek pusvagoniais, tiek platformomis ar 20′ ir 40′ konteineriais. Šio transportavimo tipo išskirtinumas yra ir tas, kad dažnai kroviniai, kurie paprastai yra negabaritiniai, čia yra laikomi gabaritiniais, todėl jiems taikoma visiškai kitokia kainodara.

Šiuolaikinės geležinkelio informacinės sistemos yra pakankamai modernios ir gali kiekvieną dieną informuoti apie tikslią krovinio buvimo vietą.

Pagrindiniai krovinių gabenimo geležinkeliais privalumai:

  • Mažesni kaštai.
  • Galimybė vienu metu gabenti daug krovinių.
  • Saugumas ir galimybė vežti įvairiarūšius krovinius bet kuriuo metų laiku.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.