Mintys apie dietą vasaros metu

Photo by Tofros.com on Pexels.com

Daugumai žmonių, šaltuoju metų sezonu, norisi valgyti daugiau, riebiau ir skaniau. Taip yra todėl, kad šaltis tiesiogiai veikia mūsų organizmą ir kūnui norint labiau save sušildyti reikia suvartoti šiek tiek daugiau kalorijų. Atėjus vasarai ir šiltiems orams, mes valgome vis mažiau. Juk norime save atgaivinti lengvais, vėsiais gėrimais ir užkandžiais. Ką gi gamintis, kai už lango lauke yra daugiau nei 20 laipsnių šilumos? Kokį maistą turėtume suvartoti, jog palaikytume savo kūno linijas ir formas, šiame straipsnyje ir sužinosite.

Vos tik pajaučiame gerus orus, tuojau pat lekiame į lauką ar gamtą, pasidžiaugti jais. Prie viso to prisideda dar ir nesveikas maistas, bei gėrimai. Alus ir lengvieji alkoholiniai gėrimai vasaros metu yra vieni populiariausių pasirinkimų atsigaivinant. Be to, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Be abejo, reikėtų nepamiršti, kad vasaros metu reikia gerti daugiau nei įprastai, vandens. O, jei dar mėgstate papiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, vandens reikėtų suvartoti dar daugiau. Nepamirškite, jog vasaros atostogos baigsis ir jūsų formą suprastės, jei elgsitės neatsakingai, todėl alkoholį vartokite saikingai. Gali būti, jog net vasarai neapsibaigus jūsų apatinis trikotažas taps ankštokas, o seksualūs moteriški apatiniai neteks prasmės.

Lygiai tos pačios taisyklės galioja ir vyrams. Nepadauginti alkoholinių ar gaiviųjų gėrimų ir apsiriboti, kiek sveikesniu maistu nei tik traškučiai ar mėsainiai. Juk visi mes norime atsipalaiduoti, tačiau nepaisant to, kaip sunkiai dirbome likusį laiką, sportinę formą ar net sveikatą galimą prarasti labai greitai. Jei, vis dėl to apetito nėra ar neturite laiko pasigaminti sveikesniam maistui, pabandykite iš šviežių salotų ir daržovių pasidaryti lengvai ir greitai paruošiamas salotas. Prie jų visada galite prisidėti lengvos mėsos. Salotos šaldytuve šviežios gali išbūti net kelias dienas, todėl pasigaminę didesnį dubenį, leisite sau maitintis sveikai. Dar vienas dalykas kurį reikėtų paminėti, yra ledai. Nors saulė ir kepina, bet ledai nėra pats tinkamiausias maistas ar atsigaivinimo priemonė. Juose yra daugybė cukraus, kuris ne tik, kad kaupsis ant pilvuko ar šlaunų, bet ir daugiau jo suvartojus suteiks netikro sotumo jausmo.

Todėl, būkite budrūs ir pasistenkite prisižiūrėti save valgant sveikesnį maistą, bei geriant daugiau tyro vandens.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.