Skirtingų šildymo sistemų privalumai

Namuose jauku, gera, patogu ir malonu būna tuomet, kai bet kuriuo metų laiku galima jaustis taip, lyg nėra geresnės vietos. Taigi, vasaros sezonu nesinori kaisti, o žiemą tiesiog būtina turėti gerą šildymo sistemą, kuri užtikrins namų jaukumą. Dabar galima pastebėti labai didelį šių sistemų pasirinkimą, todėl nieko keisto, kad kartais suabejojama ką rinktis. Tobulėjančios technologijos leidžia pasirinkti vis ekologiškesnius, efektyvesnius sprendimus ir džiaugtis ne tokiomis ir didelėmis šildymo sąskaitomis. Daugiau pasidomėjus tikrai galima protingai pasirinkti norimą šildymo sistemą, todėl straipsnyje rasite informacijos apie galimų šildymo sistemų privalumus.

Šildymas dujomis yra vienas populiariausių sprendimų Lietuvoje, jis pasirenkamas bene dažniausiai. Patrauklus šis variantas tuo, kad jis nereikalauja daug priežiūros, yra autonominis ir gana ekologiškas. Didžiausias darbas ką tenka padaryti pasirinkus tokį šildymą tai pagalvoti kokie dujiniai katilai jums tikrų ir atitiktų jūsų poreikius. Jų gali būti įvairių – vieni dujiniai katilai išmanesni, kiti paprastesni, tad tikrai yra apie ką pagalvoti. Svarbiausia, kad katilas tiktų jūsų namų plotui, taip turėsite tikrai funkcionalų įrenginį. Taigi, pagrindiniai privalumai yra tai, kad dujiniai katilai nereikalauja daug priežiūros, šildyti gali ir vandenį, o taip pat pasižymi aukštu efektyvumu. Didelį dujinių katilų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.e-aquajazz.lt/.

Jei dujiniai katilai nedomina, tuomet galima rinktis kieto kuro katilus, kurie dar gali būti ir granuliniai. Kieto kuro katilai kūrenami malkomis, bei briketais, taigi reikia turėti vietą šiam kurui susidėti. Granuliniai katilai yra kūrenami specialiomis granulėmis, tačiau tai gaunasi kiek brangesnis būdas nei kūrenti paprastais kieto kuro katilais. Kitaip sakant, nors kietu kuru namas apšildomas daug pigiau, reikia katilus labai prižiūrėti, o ir kūrenti yra daug darbo, nes reikia pilti granules ar skaldyti malkas, ruošti briketus.

Apsišildyti gali pavykti ir su aeroterminiu šilumos siurbliu, kuris ima orą iš lauko, jį pašildo ir tuomet per vandenį yra nukreipiamas į namų šildymo sistemą. Šiltuoju sezonu jie gali veikti ir kaip kondicionieriai karštomis dienomis. Tačiau jo pagrindinis minusas yra tai, kad esant labai šaltai temperatūrai lauke, jis tampa nebe tokiu efektyviu, todėl tai nėra pats geriausias būdas šildytas. Kita vertus, tai mažai priežiūros reikalaujantis būdas, kuris puikiai šildo, kai lauke temperatūra ne žemiau nei 0.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.