Kur įsigyti originalių dovanų vestuvių proga?

Originalių dovanų vestuvių proga galima įsigyti įmonėje „Gravidėja“. Užsukę į šios įmonės svetainę, rasite išties daug idėjų, ką padovanoti vestuvių proga. Pastarasis klausimas seniau būdavo sprendžiamas kur kas paprasčiau. Svečiai dovanodavo jauniesiems buityje naudingus daiktus. Tačiau neretai išeidavo taip, kad jaunavedžiai galiausiai neturėdavo kur pritaikyti trijų vienodų indų rinkinių ir kt. Taigi, nenuostabu, kad šis dovanojimo būdas liko praeityje. Dabar vis dažniau pasirenkamos originalios vestuvių dovanos.

Dovanodami jas, galite būti tikri, kad nenuvilsite jaunavedžių. Taip pat suteiksite jiems galimybę atsiminti Jus kaskart, pažvelgus į išskirtinę dovaną, kuri tikrai nedūlės stalčiuje. Šiuo atveju, svarbu suderinti praktiškumą ir norą padovanoti kažką nekasdieniško, ir nenuobodaus. Būtent tokios dovanos turi išliekamąją vertę ir yra ilgaamžės. Ypač tai pasakytina apie personalizuotas dovanas. Jomis gali tapti kad ir paprasčiausias dviejų puodelių rinkinys. Žinoma, puodelius turėtų puošti suasmeninta graviūra.

Tai gali būti tiek šmaikštūs užrašai apie pasikeitusį jaunųjų statusą, tiek jaunavedžių poros vardai ar pan. Kitas populiarus užrašas, graviruojamas ant įvairių paviršių, yra tiesiog jaunųjų inicialai. Labai solidžiai atrodo jais puoštos krištolinės taurės. Net neabejokite, kad jos bus naudojamos tiek romantiškų švenčių (šv. Valentino dienos, poros sukaktuvių), tiek kitų minėtinų dienų proga. Be abejo, galite pasiūlyti jaunavedžiams šias taures naudoti ir pačios ceremonijos metu. Taigi, dovana vestuvių proga yra, anaiptol, ne vien pinigai vokelyje ar retai bedovanojami indų servizai.

Kaip originaliai įteikti paprastas dovanas?

Mes ne be reikalo užsiminėme apie pinigus vokelyje. Jau darosi kiek nuobodu įvairių švenčių metu gauti paprastame vokelyje pinigams sudėtus banknotus. Tad, akivaizdu, kad svečiai dažnai ieško kur kas originalesnių tokios dovanos įpakavimo būdų. Vienas jų gali būti graviruotas medinis vokelis pinigams. Banknotus lygiai taip pat galite įdėti į graviūromis puoštą perregimą taupyklę. Šiuo atveju puikiai atrodo joje patalpinti keli susukti smulkesnio nominalo banknotai.

Tačiau, tai – dar ne visi būdai, kaip originaliai pateikti pinigus. Juos galima įdėti ir į medinę papuošalų dėžutę, išgraviruotu viršeliu. Ji atliks net kelias funkcijas. Tarnaus ne tik kaip dovanos įpakavimas, bet ir bus puiki dovana vestuvių proga, kurią bus galima pritaikyti praktiškai. Šią dovaną galima teikti ir be pinigų, o su kokia miela smulkmena viduje, kaip priedą prie piniginės dovanos. Jums tereikia pagalvoti, koks užrašas ant papuošalų dėžutės ar minėto medinio vokelio labiausiai pradžiugins jaunuosius. Jeigu trūksta idėjų, kviečiame pasižvalgyti mūsų darbų galerijoje.

Kaip atsidėkoti liudininkams ir tėveliams?

Galvoti apie tai, kaip pradžiuginti šventės dalyvius, tenka ir jaunavedžiams. Tad nenuostabu, kad vestuvių dovanos yra teikiamos taip pat ir santuokos liudininkams, bei tėveliams. Kalbant apie pirmuosius, jiems itin tinkami mieli maži suvenyrai, įteikiami kaip padėkos ženklas už Jūsų santuokos paliudijimą ir dalyvavimą šventėje. Senovėje tai būdavo pačių pagaminti rankų darbo dirbiniai. Tačiau, šiais laikais, kai vestuvėmis dažniausiai rūpinasi patys jaunavedžiai, o ne jų artimieji, rūpesčių tiek, kad nebelieka laiko gaminti dovanas patiems.

Taigi, iškyla klausimas: ką padovanoti vestuvių liudininkams? Visų pirma į galvą ateina simbolinės padėkos, kurios gali būti išgraviruotos lazeriu ant pačių įvairiausių paviršių: veidrodžių, plankečių, suvenyrams sudėti skirtų medinių dėžučių. Kalbant apie pastarąsias, vis populiaresnės tampa medinės vyno butelio dėžutės. Jas galima atlikti tiek vien lazerinio graviravimo technika, tiek papildant pastarąją lazeriniu pjaustymu.

Be abejo, privalu atsidėkoti ir tėveliams už jų paramą ir palaikymą. Puiki idėja yra jau minėtos graviruotos padėkos tėvams. Tačiau, tai anaiptol ne visi variantai. Galima dovanoti obuolio skulptūrėlę su graviūra: „Ačiū, kad subrandinote mus šeimai“. Arba jaunavedžių poros nuotrauką graviruotuose rėmeliuose. Taip pat: medinį inkilą su graviūra, kaip Jūsų naujai sukurtos šeimos simbolį.

Kodėl vestuvių dovanas verta pirkti „Gravidėjoje“?

Tam yra kelios priežastys. Visų pirma, mūsų lazeriu graviruotos ir pjaustytos dovanos visada bus originalios, o po daugelio metų primins jaunavedžiams Jus jungiančius malonius įspūdžius. Antra, dovana vestuvių proga, puošta individualiomis graviūromis, tikrai bus vertinama labiau už serijinius suvenyrus ar pabodusį vestuvinį indų servizą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.