Žaidimai, kurie persikėlė į virtualią erdvę

Photo by Pixabay on Pexels.com

Gyvenant šiais itin moderniais laikais, daugelis dalykų kinta labai greitai. Viskas paprasčiausiai keliasi į virtualią erdvę ir yra naudojama kompiuterių ir mobiliųjų telefonų pagalba.

Šiame straipsnyje aptarsime populiarius žaidimus, kurie vis labiau įsivyrauja virtualioje erdvėje ir didžiausio populiarumo sulaukia būtent ten.

Šaškės ir šachmatai

Dauguma iš mūsų vaikystėje žaidė šaškėmis ar šachmatais. To išmoko tėvai ar seneliai. Tai klasikiniai žaidimai, kuriuos su malonumu galima žaisti šaltais žiemos vakarais ar prie intelektualių pokalbių.

Tiesa, dabar šaškių ar šachmatų lentas retai kas beperka. Žaidimai paprasčiausiai įsivyravo internete.

Pavyzdžiui, šachmatais prieš gerą dešimtmetį buvo galima žaisti tik prieš kompiuterį (buvo siūlomi įvairūs lygiai), tuo tarpu dabar galite įsirašyti programėlę į savo mobilųjį telefoną ir žaisti prieš savo draugus ar žmones iš kitų valstybių. Išties žaisti internete kartais net patogiau – nepamesite figūrų, be to gerai matysite visą išdėstymą. Tokia yra realybė, net kai kurie dideli šachmatų turnyrai šiais laikais vyksta virtualiai.

Įvairūs kortų žaidimai

Dabar daugybė žmonių pokerį žaidžia internete, bet tai tik vienas iš pavyzdžių. Į virtualią erdvę persikėlė daugybė kortų žaidimų. Turbūt visi atsimenate, kad dar ant senų kompiuterių būdavo galimybė žaisti tokius žaidimus kaip pasjansas ar širdys. Dabar tos galimybės tik dar labiau išaugo.

Azartiški žmonės kazino online žaidžia „Black/Jack“, kiti su draugais mobiliaisiais telefonais žaidžia „durnių“.

Jei anksčiau kortų kaladės pamiršimas namuose reikšdavo, jog teks apsieiti be kortų, tai dabar viskas kitaip. Jei turi pakrautą telefoną ir mobilųjį internetą, kortos visuomet bus šalia.

Lošimų automatai taip pat įsivyrauja internete

Per Holivudo filmus apie Las Vegasą visi esate matę ir žinote kas yra lošimų automatai. Jie taip pat keliasi į internetą ir čia yra gerokai modernesni nei realybėje.

Internete galima pateikti kur kas aukštesnę grafiką bei vaizdinį turinį, o tai išties patinka šios pramogos fanams. Galiausiai kam kažkur eiti iš namų, jeigu viską galima atlikti tiesiog patogiai įsitaisius ant sofos?

Net ir legendinis Monopolis

Ką jau ką, bet Monopolio žaidimą žinote tikrai visi. Jis taip pat po truputį įsivyrauja internete ir čia žaisti labai patogu.

Monopolio pagrindinė problema visuomet būdavo bankas. Internete ji išnyko, nes viską tiksliai apskaičiuoja pats kompiuteris. Tai puiki opcija, jei, pavyzdžiui, jums trūksta žaidėjų. Esate tik dviese? Kelkite žaidimą į internetą ir žaiskite taip pat smagiai!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.