Calvin Klein rūbai – dar ne viskas, ką siūlo šis prekės ženklas

Photo by Mateo Almendares on Pexels.com

Daugiau nei prieš 50 metų amerikiečių dizainerio sukurtas jo vardo mados prekės ženklas šiandien yra vertas daugiau nei kelis šimtus milijonų JAV dolerių. Šio prekės ženklo sėkmę daugiausiai lėmė Calvin Klein rūbai – praėjus vos vieneriems metams po pirmosios kolekcijos pristatymo, Calvin Klein jau puikavosi Vogue žurnale. Tačiau multimilijoninę prekės ženklo vertę sugeneravo ne tik jie – šiandien Calvin Klein įmonė valdo daugiau nei 5 prekės ženklus apimančius rūbus, avalynę, apatinius ir kosmetiką bei generuojančius didžiules pajamas visame pasaulyje.

CALVIN KLEIN 

Tai – klasikinis prekės ženklas kuriam priklauso vyriški ir moteriški rūbai tarp kurių yra sportinė ir kasdienė apranga, viršutiniai drabužiai, kvepalai, aksesuarai, avalynė bei namų apyvokos reikmenys. Šis prekės ženklas – tai pačio pirmojo Calvin Klein mados prekės ženkla tąsa, atspindinti pradines prekės ženklo vertybes ir tikslus.

CK CALVIN KLEIN

Šis prekės ženklas – tai sumoderninta klasika tapusio prekės žeklo versija. Šiose kolekcijose pristatomi modernūs šiuolaikiniai gaminiai įskaitant drabužius ir aksesuarus. Šis prekės ženklas taip pat išsiskiria ir vartotojams suteikiama patirtimi – pagrindinis jo tikslas yra vartotojams suteikti patogią skaitmeninę patirtį nuo prekės ženklo komunikacijos iki produktų įsigijimo.

CALVIN KLEIN JEANS

Ši linija – tai džinsiniai Calvin Klein rūbai kurti remiantis klasikinėmis CALVIN KLEIN prekės ženklo vertybėmis. Kolekcijoje yra vyriški ir moteriški džinsiniai rūbai, taip pat iš džinso pagaminti aksesuarai. Šio prekės ženklo gaminiai išsiskiria savo dizainu, detalėmis ir novatoriškomis skalbimo galimybėmis.

CALVIN KLEIN UNDERWEAR

Calvin Klein apatinių drabužių linija visame pasaulyje žinoma dėl išskirtinių gaminių ir provokuojančių rinkodaros kampanijų. Prekės ženklas kiekvieną sezoną pristato naujus madingus dizainus, pasižyminčius nepriekaištinga kokybe. Gaminami tiek vyriški ir moteriški apatiniai drabužiai, moteriški naktiniai bei poilsio drabužiai.

CALVIN KLEIN PERFORMANC

Šio prekės ženklo drabužiai remiasi inovacijomis, patogumu ir funkcionalumu. Kiekvieną sezoną drabužiai nustato naujas vyriškų ir moteriškų aktyvaus laisvalaikio bei sporto drabužių dizaino tendencijas. Dizainai yra įkvėpti klasikos ir modernumo tendencijomis, moderniais elementais. Siuvant drabužius naudojamos novatoriškos audinių technologijos ir klasikiniai amerikietiški dizaino elementai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.