Paskolos verslui pradėti

Paskolos būstui pirkti, paskolos vartojimui, automobiliui pirkti yra daugeliui gerai žinomos ir bene populiariausios tarp suteikiamų kreditų. Taip pat ir verslo paskolos, kurios yra populiarios tarp jau gyvuojančių verslų, labai dažnai naudojamos verslo plėtrai ar tam tikriems investiciniams projektams įgyvendinti. Tačiau verta neužmiršti, kad egzistuoja ir paskolos verslui pradėti, kurios suteikia galimybę startuoti visiškai naujam arba įsivažiuoti jaunam verslui https://kku.lt/verslo-paskolos/.

Visai nesvarbu, ar ruošiatės pirkti verslą, ar jį kuriate patys, finansų stygius gali labai paprastai palaidoti šią svajonę. Verslo paskolos gali būti investicinės, skirtos apyvartinėms lėšoms ar šiuo metu itin populiariam – nekilnojamo turto vystymui.

Priklausomai nuo paskolos tipo, skiriasi kiekvienos iš jų maksimalus grąžinimo terminas bei maksimali suteikiama suma. Paskolos suma gali siekti 10 000-500 000 eurų, o grąžinimo terminas 24-120 mėnesių. Taip pat skiriasi ir kredito palūkanų norma, kuri gali siekti nuo 6 % bei kitos paskolos atidėjimo ir grąžinimo sąlygos.

Kauno kredito unija taip pat teikia kiek kitokio pobūdžio kreditą – vadinamąją „kredito liniją“, kuri taip pat gali padėti verslui. Šios paskolos išskirtinumas toks, kad jos suteikiama maksimali suma negali viršyti 10 % paskutinių metų apyvartos sumos. O nuo įprastos paskolos skiriasi tuo, kad nebūtinai visa suma gali būti panaudojama, kuri yra patvirtinama. Tokiu atveju palūkanos yra grąžinamos tik nuo panaudoto kredito, o neprireikus panaudoti visos sumos, ji gali būti tiesiog grąžinama. Palūkanos už nepanaudotą kreditą nėra mokamos.

Ne paslaptis, kad jauni žmonės, studentai dažniausiai nė nesitiki gauti paskolą, padėsiančią tvirtą pagrindą, įgyvendinant jų verslo tikslus. Tačiau kredito bendrovėje visuomet galite gauti profesionalią bei išsamią konsultaciją bet kokiais paskolų teikimo klausimais, jei esate pilnametis ir atitinkate tam tikras sąlygas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.