Tarptautinės statybų parodos lapkričio mėnesį 2020 metais

Photo by Pixabay on Pexels.com

2020 metų lapkričio mėnesį vyks kelios tarptautinės, didžiulio masto statybų parodos, kuriose verta apsilankyti statybų technika, statybų, vidaus ir lauko apdaila užsiimančių įmonių atstovams. Tai „BATIMAT 2020“ Paryžiuje, „Bauma China 2020“ Šanchajuje, „Heim & Handwerg 2020“ Miunchene.

„BATIMAT 2020“ statybų paroda

„BATIMAT“ jau 60 metų vienija statybų inovacijų specialistus. Tai vieta, kur susitinka statybų ir architektūros profesionalai, norintys rinktis naujausius produktus ir sprendimus šiuolaikiškiems pastatams. Paroda vyksta kas du metus, jos metu rengiama apie 100 įvairių demonstracijų ir seminarų, leidžiančių ne tik pamatyti, bet ir išbandyti įvairias inovacijas.

Šioje parodoje dalyvauja apie 1700 dalyvių, pristatoma virš 200 inovatyvių sprendimų, ją aplanko 270 000 lankytojų, vyksta apie 100 konferencijų.

Pagrindinės statybų parodos temos – tai statybų technologijos ir įranga, architektūra, langai, durys, medienos apdirbimas, statybinės medžiagos, informacinės technologijos, vidaus ir lauko apdaila, interjero ir eksterjero detalės.

Statybų parodos Šanchajuje ir Miunchene

Lapkričio mėnesio pabaigoje vyks dvi didžiulės statybų parodos Kinijoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad „Bauma China 2020“ metų renginyje Šanchajuje dalyvaus apie 3000 dalyvių, kurie užims 300 000 kvadratinių metrų plotą. Tai 10-toji tarptautinė statybų technikos, statybinių medžiagų paroda, vyksianti lapkričio 24-27 dienomis Naujajame tarptautiniame parodų centre (SNIEC).

Ieškantiems statybų produktų partnerių Europoje, vertėtų apsilankyti Vokietijoje lapkričio 25-29 vyksiančioje „Heim & Handwerg 2020“ parodoje. Tai prekybos mugė, vykstanti nuo 1978 metų, sutraukianti dalyvius iš beveik 30 pasaulio valstybių. Joje įkvėpimo ras ne tik statybomis besidomintys, bet ir interjero dekoro ir dizaino, energiją taupančių konstrukcijų specialistai, taip pat besidomintys sveiku gyvenimo būdu, muzikos instrumentais, buitine technika.

Lankymąsi šiose trijose statybų parodose organizuoja UAB „Autarė“. Tai įmonė, bendradarbiaujanti su daugiau nei 100 didžiausių tarptautinių parodų ir organizuojanti lietuvių įmonių dalyvavimą arba lankymąsi jose. ‚Autarės“ atstovaujamos kompanijos – tai žymiausi parodų centrai Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Baltarusijoje, Rusijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Čekijoje ir kt. šalyse.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.