Skelbimų lentos: jų populiarumo priežastys

Skelbimų lentos – vieni iš pirmųjų šiuolaikinio interneto servisų, ir tai nenuostabu, juk offline skelbimų lentos buvo populiarios daug dešimtmečių – tai įvairus laikraščiai ir žurnalai su privačiais skelbimais, informaciniai stendai prie namų, stotelėse arba judriose gatvėse.  Dabar interneto technologijos leidžia paprastai ir greitai patalpinti skelbimą.  

Šiandien jus nerasite ne vieno žmogaus, kuris niekada nesinaudojo skelbimų lentomis. Kaip rodo sociologiniai tyrimai, kiekvienas iš mūsų talpino informacija skelbimų lentose arba ten jos ieškojo. Tokiu būdu šiuolaikinės skelbimų lentos – tai efektyvus įrankis pardavėjo rankose, tačiau ne visi žino kaip teisingai talpinti skelbimus ir gauti iš to maksimalią naudą. Žemiau keletas patarimų, kurie padės kiekvienam gauti maksimalią naudą talpinant skelbimą.

Talpinkite skelbimus reikiamoje kategorijoje, teisingai pasirinkite regioną. Nėra prasmes talpinti skelbimų, neatitinkančių tematikos arba regiono.  Pavyzdžiui, lietuviška skelbimų lenta turi tik Lietuvos skelbimus. Ten neieškos skelbimų užsieniečiai, tokiu būdu – užsienio skelbimų talpinimas tokioje lentoje   neturi prasmės. Greičiausiai administratorius pašalins skelbimą ir įdėtos pastangos nueis veltui.

Teisingai kurkite skelbimo antraštės. Antraštėse svarbiausia trumpai ir aiškiai nurodyti esmę. Jeigu jūs parduodate butą, tai geriausia antraštė bus: „parduodu 1-kambario butą centre“. O štai netinkamos antraštės pavyzdys: „Parduodamas prabangus 1-kambario butas tiesiogiai miesto centre, iš kurio langų atsiveria panoraminis vaizdas į visą miestą“. Visa svarbią informaciją ir svarbiausius konkurentinius pranašumus geriausia nurodyti skelbimo aprašyme, čia jau galima išsamiai išdėstyti informaciją. Taip pat kai kurios skelbimų lentos riboja antraštės ilgi iki pavyzdžiui 50-60 simbolių. Tai daroma paieškos optimizavimo tikslais nes skelbimai su per ilga antrašte blogai indeksuojami Google paieškoje. Todėl bet ir kaip norėdami Jūs negalėsite sukurti per ilgos antraštės nes jos ilgis yra techniškai apribotas.

Nurodykite pilną ir teisingą kontaktinę informaciją. Kaip teigia rinkodaros specialistai, jeigu skelbime nenurodyti įmonės pavadinimas, adresas ir telefono numeris, tai klientai nesikreipia pagal tokius skelbimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.