Gera dovana – kokia ji?

Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Kam nepatinka gauti dovanų? Taip pat visiems patinka ir stebinti artimus žmones dovanomis. Tačiau ne  visiems tai yra lengvai įkandama užduotis. Kai kuriems žmonėms išrinkti dovaną  yra sudėtinga, kainuoja daug kantrybės ir laiko. O juk norisi, kad gera dovana nustebintų, pamalonintų ir parodytų brangiam žmogui,  kaip jis mums rūpi. Tad kaip reikėtų rinkti dovanas, kad jos pasakytų tai, ką norime perduoti?

Rinkite dovanas iš anksto

Labai dažnai suklysti renkant dovaną galima tuomet, kai jos rinkimui neskiriame pakankamai laiko. Pavyzdžiui, artėjant šventėms vis delsiame, o galiausiai puolame dovanos ieškoti paskutinę akimirką. Įprastai tuomet kyla labai daug streso, o jeigu dar ir nesame sugalvoję, ką nupirkti brangiam žmogui, dovanos rinkimas gali tapti tikra kančia ir baigtis nesėkme.

Tad visuomet dovanas geriausiai planuoti iš anksto. Nesvarbu, ar tai būtų gimimo diena, ar išleistuvės, įkurtuvės, Valentino diena ar Kalėdos – apie dovanas  reikėtų pagalvoti iš anksto ir iš anksto jas suplanuoti Pavyzdžiui, bet sugalvoti idėją, kurios ieškosite parduotuvėje.

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų artimas žmogus yra žvejys, galbūt šiemet reikėtų nustebinti jį kažkuo iš šios srities? Arba jeigu mylima moteris tiesiog dievina išbandyti naujas veiklas, gal reikėtų pagalvoti apie naujus kursus ar užsiėmimus jai. Bent žinodami, ko reikia ieškoti, tikrai sutaupysite laiko ir dovanos pirkimas nebus toks varginantis. 

Geriau mažiau, bet tai, ko reikia

Gera dovana yra tokia, kuri „pataiko tiesiai į dešimtuką“. Labai dažnai renkant dovanas, svarstome, ar ji tikrai pateisins gavėjo lūkesčius, ar nebus per prasta, ar bus tinkamai suprasta. Taisyklė yra paprasta – geriausia dovana yra ta, kuri pasako, kad renkant ją, Jūs galvojote apie dovanos gavėją. Ir jeigu dažnai jaudinatės dėl to, kokia turėtų būti dovanos kaina, tai iš tiesų ji ne tokia ir svarbi. Svarbiausia yra emocija, kurią suteikia dovana. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų artimas žmogus  mėgsta gaminti, jį tikrai nustebins įdomi receptų knyga. Ir nesvarbu, kad ji nekainavo tiek, kiek kainuotų krištolinės taurės. Geriau pigesnė, bet apgalvota dovana, nei brangi, tačiau iš tiesų nereikalinga.

Ar dovanų kuponas – gera dovana?

Labai daug žmonių renkasi dovanoti dovanų kuponus ir apklausos rodo, kad žmonės mėgsta gauti tokias dovanas. Tad gera dovana tikrai gali būti ir dovanų  kuponas.  Tai yra puiki idėja sveikinant žmones bet kokia proga. Pirmiausia todėl, kad dovanų kuponai yra labai plačios pasiūlos. Galite rinktis nuo vakarienės kuponų iki laisvalaikio praleidimo idėjų ar netgi ekstremalių pramogų kuponų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.