Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok čia”

Sakoma, jog niekas negimė mokėdamas ir tai faktas. Mes mokomės vaikščioti, sėdėti, kalbėti, o atėjus tam tikram laikui – vairuoti. Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok Čia“ puikiai žino, jog tas laikas ne visiems vienodas. Vieni skuba mokytis vos sukakus pilnametystei, kiti vyresniame amžiuje, o dar kiti – apskritai neprisiruošia. Aišku, šiais laikais, nevairuojančių žmonių žymiai mažiau nei anksčiau, nes mūsų gyvenimo tempas ir poreikiai vis auga.

Vairavimo mokykla Vilniuje laukia visų norinčių išmokti vairuoti. Tai gali būti jauni studentai, suaugę asmenys, brandaus amžiaus žmonės. Priimame ir tuos, kurie jau turi teises, tačiau jos jau labai apdulkėjo ir prašosi būti vėl ištrauktos iš stalčiaus. B kategorijos vairavimo kursai, papildomas vairuotojų mokymas, papildomos pamokos – visa tai gausite pas mus. Mums rūpi kokybė ir greitis, todėl šiuos du dalykus stengiamės kuo geriau suderinti. Mes mokiname intensyviai, nebent mokinys pageidauja kitaip. Manome, jog reguliarus mokymasis yra efektyvesnis už “ištemptą gumą“. Dėstome teoriją ir praktiką, teikiame individualias teorijos pamokas su dėstytoja. Tai padeda lengviau įsisavinti žinias, koncentruotis į tas sritis, kurios yra mažiau aiškios būtent Jums.

Vairavimo mokykla Vilniuje užtikrina išties įdomų mokymąsį, mat teorijos dėstymas sausai – ne mūsų arkliukas. Mes naudojame išmaniąsias technologijos, vaizdžiai nupasakojame ir parodome schemas, visus neaiškumus sprendžiame kartu, įdomiai bei čia ir dabar. Gavus kokybiškas ir lengvai suprantamas teorijos žinias, praktikos mokytis bus žymiai lengviau. Praktiką dėsto ypač kantrūs, draugiškį ir ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai, kurie supranta, jog mokymosi pradžia kartais būna sudėtinga, kelianti stresą ir nerimą. Mūsų tikslas yra padaryti taip, kad mokinys jaustų kuo mažiau diskomforto ir jaudulio. Tam, kad taip būtų, užtenka šių dalykų: gerų mokytojų, jūsų noro ir mūsų kompetencijos. Vairavimo mokykla Vilniuje užtikrins Jums ramų, saugų ir kokybišką mokymąsi, Jums tereikia įdėti pastangų, norėti ir, sėkmingai išlaikius teorijos bei praktikos egzaminą Regitroje, pasiimti vairuotojo pažymėjimą!

Mes taupome laiką, tačiau ypač vertiname ir kokybę, būtent todėl paruošėme skirtingus vairavimo mokymosi planus. Patogusis, greitasis, individualus ir t.t. Kilus klausimams, tiesiog paskambinkite mums ir sužinosite Jums rūpimą informaciją. Dažnai žmonės klausia, ar pas mus organizuojamas papildomas vairuotojų mokymas? Taip, tai kursas, skirtas prasižengusiems vairuotojams, kuriems buvo atimta teisė vairuoti. Papildomas vairuotojų mokymas susideda iš kelių dalių, tačiau tai visai nereiškia, jog užtruksite ilgai. Pas mus praleisite mažiau nei pusdienį, tad manymas, jog tai ypač sudėtingas ir ilgas procesas – tikras mitas. Papildomas vairuotojų mokymas dar ir įdomus, mat dėstoma teorijos paskaita, būna pokalbis su psichologu, praktinis važiavimas – nuobodžiauti neteks. Ir visai nesvarbu, kokį nusižengimą padarėte, mes Jums padėsime pabaigti kursus ir atgauti vairuotojo pažymėjimą. Jums tereikia užsiregistruoti, tai galite padaryti paskambinę arba užpildę registracijos formą mūsų svetainėje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.