Kodėl verta rinktis šildymą oras – vanduo?

Šildymo sistemų pasirinkimas ir inovacijos šioje srityje yra aktuali tema tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų savininkams. Pastaruoju metu kietojo kuro katilus, šildymą elektra ar dujomis vis dažniau pakeičia oras vanduo šildymas. Aptarkime, kodėl verta rinktis šildymo būdą naudojant šilumos siurblius oras – vanduo.

Plačios galimybės/ funkcionalumas

Vienas svarbiausių šilumos siurblių oras – vanduo privalumų yra daugiafunkcionalumas. Pirmiausia, jie gali būti naudojami ir patalpų, ir vandens šildymui. Taip pat šilumos siurbliai  oras – vanduo vasaros sezono metu gali atlikti ne šildymo, bet patalpų vėsinimo funkciją. Na, o galimybė prietaisą suderinti su saulės elektrine ypač vertinama tų, kurie renkasi inovatyvią ir ekologišką namų šildymo sistemą.

Lengvas procesas

Palyginus su kai kuriais kitais šildymo sprendimais, oras vanduo šildymas yra bene paprasčiausias ir lengviausias. Dujiniam šildymo katilui reikalinga atskira, tam tinkama patalpa. Na, o su šildymu kietuoju kuru, kai reikia nuolat rūpintis kūrenimo žaliava, neverta net lyginti. Šilumos siurbliai oras – vanduo lengvai montuojami, jiems nereikia daug vietos, jokių šildymo medžiagų, o patį kūrenimo procesą sudaro tik vartotojo atliekami nustatymai atsižvelgiant į savo poreikius.

Ekonomiška

Nors šilumos siurbliai naudoja elektros energiją, tačiau oras vanduo šildymas yra vienas ekonomiškiausių. Šilumos siurbliai gaminami vadovaujantis ne tik funkcionalumo, bet ir ekonomiškumo principais – prietaisams nereikalingos didelio elektros energijos kiekio sąnaudos, o jų energijos efektyvumo klasė dažniausiai siekia A+++. Tad tokiu būdu sunaudojamas minimalus elektros kiekis, tačiau iš jo  gaunamas maksimalus rezultatas.

Skirti individualiems poreikiams

Šilumos siurbliai gali būti naudojami tiek nedidelių, tiek ne vieno šimto kvadratinių metrų ploto patalpų šildymui. Turintys tokį poreikį gali rinktis šilumos siurblį su integruotu pasirinktos talpos vandens boileriu. Kitaip tariant, oras vanduo šildymas gali būti pritaikomas įvairiausiems poreikiams, o vienas prietaisas atlikti net kelias funkcijas.

Taip pat reikia nepamiršti, kad įsigyjant šilumos siurblį oras – vanduo galima gauti valstybės paramą. Tad atitinkant paramos gavėjo sąlygas, ši šildymo  sistema tampa dar patrauklesnė ir ekonomiškesnė naujiems vartotojams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.