Kaip geriausia siųsti siuntą į Angliją iš Kauno?

Photo by Artem Podrez on Pexels.com

Siuntos Angliją pasiekia iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Mūsų didmiestis Kaunas – ne išimtis. Prieš kurį laiką siuntos į Angliją iš Kauno keliaudavo tik pašto keliais. Laimei, šiandieninė logistika turi kur kas daugiau pasirinkimų. Siuntimo alternatyvos ir kiti patarimai pravers visiems kauniečiams, kurie nori  patogiai išsiųsti siuntinį.

Paštas ar siuntų gabenimo įmonė

Dažniausiai siuntos į Angliją iš Kauno siunčiamos naudojantis pašto arba siuntas gabenančių įmonių paslaugomis. Pirmuoju atveju šios paslaugos kainuos šiek tiek mažiau, tačiau siuntos pristatymas truks ilgiau. Tad pašto skyrių verta rinktis tiems, kam aktuali kuo mažesnė kaina ir nėra labai svarbus pristatymo terminas. Tuo tarpu siuntos į Angliją iš Kauno ar kitų miestų naudojantis efektyviau dirbančiomis įmonėmis bus pristatytos žymiai greičiau.

Patogiausios sąlygos

Net ir gyvenantiems Kauno centre ir turintiems galimybę pristatyti siuntą į siuntų paėmimo punktą, galima pasinaudoti dar patogesnėmis sąlygomis. Dažnai siuntos į Angliją iš Kauno yra paimamos tiesiai iš siuntėjo namų pasirinkus pristatymą nuo durų iki durų. Tokiu atveju taip pat nereikės nerimauti, kad siuntinys nepasieks galutinio gavėjo – siuntai jau esant Anglijoje su gavėju susisiekia kurjeris ir pristato siuntinį tiesiai gavėjui  į rankas.

Plačios galimybės

Kartais kyla klausimas, kokios gali būti siunčiamos siuntos į Angliją iš Kauno ar kitų Lietuvos miestų. Atsakymas labai paprastas – siunčiami gali būti praktiškai visi daiktai, kurie nėra įrašyti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Profesionalioms siuntų gabenimo įmonėms iššūkių nesukelia nei dužių, didelių ar specifinių sąlygų reikalaujančių daiktų gabenimas. Žinoma, tokiais atvejais su įmonės specialistais reikia pasitarti iš anksto bei skirti ypatingą dėmesį tokių daiktų pakavimui.

Apibendrinant galima sakyti, kad siuntos į Angliją iš Kauno keliauja lygiai taip pat, kaip ir iš kitų Lietuvos miestų. Planuojant siųsti siuntinį praktiškai reikia atlikti tik vieną užduotį – rasti patikimą siuntų gabenimo įmonę, kurios paslaugų spektre būtų ir siuntų paėmimas iš Kauno miesto. Na, o tuomet beliks tik užpildyti reikiamus dokumentus, tinkamai supakuoti siuntą ir atiduoti ją į patikimas rankas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.