Kaip pasirinkti Kalėdines dovanas?

Visada skubate išrinkti visas kalėdines dovanas paskutinę minutę? Tai sukelia jums labai didžiulį stresą, nerimą ir įtampą? Tuomet šiemet tokiai neveiksmingai praktikai turėtumėte tarti griežtą NE! Ir nors jau dabar jūs galite jaustis lyg vaikščiotumėte ant adatų, nes net nenutuokiate, kokios kalėdinės dovanos galėtų geriausiai tikti jūsų artimiesiems ir draugams, neatidėliokite kalėdinių dovanų pasirinkimo.

O tam, kad šiais metais Kalėdos neapkarstų ir kalėdinių dovanų paieškos nebūtų tokios sudėtingos ir varginančios, atrinkome geriausius patarimus ir gudrybes, kuriomis jums vertėtų pasinaudoti.

Sudarykite dovanų gavėjų sąrašą

Visų pirma, siūlome pasielgti taip pat, kaip tai daro Kalėdų Senelis! Užsirašykite visų žmonių, kuriems šiemet norėtumėte įteikti kalėdinę dovaną, vardus. Kol kas nesirūpinkite biudžetu – tiesiog sudarykite vardų sąrašą. Pagalvokite apie savo šeimą, artimuosius, draugus ir žmones, kurie anksčiau jus nustebino mielomis dovanomis.

Nuspręskite, kokį biudžetą skirsite kiekvienam žmogui

Dabar, kai jau turite būsimų dovanų gavėjų sąrašą, metas tapti realistais. Pažvelkite į savo bendrą biudžetą ir paskirstykite jį visiems sąraše esantiems žmonėms – ir atminkite, kad tik nuo jūsų priklauso, kam norėtumėte išleisti daugiau ar mažiau. Žinoma, geriausia žinoti, kiek norėtumėte išleisti kiekvienam asmeniui, o ne bendrai, nes taip bus lengviau išrinkti kalėdines dovanas. Taip elgdamiesi užtikrinsite, kad neperžengsite savo nustatyto biudžeto ribų, o daugelis iš mūsų neretai tai daro!

Planuokite apsipirkimą

Dabar atėjo metas sudaryti būsimo žaidimo planą. Nuspręskite, kokias kalėdines dovanas norėtumėte įsigyti internetu, o kokias – fizinėse parduotuvėse. Taip pat nepamirškite, kad artėjant Kalėdoms, internetinėse parduotuvėse dažnai prekės pradedamos skirstyti pagal jų kainas, pvz., skirtas 5, 10, 20 eurų ir didesnio dydžio biudžetams. Tokiu būdu galima dar lengviau ir greičiau išrinkti kalėdines dovanas.

Daugiau kalėdinių dovanų idėjų

Norite daugiau originalių idėjų? Jei jums reikia papildomo įkvėpimo, jo lengvai pasisemti galite naudodamiesi internetu ir peržiūrinėdami įvairias specializuotas el. parduotuves. Pavyzdžiui, galbūt jūs galvojote apie didelę gėlių puokštę? Jei taip, kodėl gi šiemet jos nepakeitus valgoma puokšte? Valgomos puokštės gali tapti originalia alternatyva tradicinėms puokštėms. Be to, tai neabejotinai nustebins dovanos gavėją. Jau nekalbant apie tai, kad valgomos puokštės yra ir labai praktiška dovana, numalšinanti alkį! Taigi, plačiai atverkite savo akis ir imkitės dovanų idėjų paieškų.

Imkitės gudrybių

Dovanos Kalėdoms, kurios atkeliauja iš širdies, nebūtinai turi kainuoti didžiulius pinigus, o kartais ir visiškai nieko. Jei jaučiate įkvėpimą ir paprastai mėgstate užsiimti įvairiais rankdarbiais ar amatais, kodėl gi jums neskyrus šiek tiek daugiau savo laiko ir ko nors nesukūrus? Nuo gražių vazų iki personalizuotų puodelių ar stiklinių – gali būti, kad neišleisdami nė cento padarysite mylimą žmogų ypatingai laimingu!

Papuoškite

Dabar, kai jau nupirkote (arba pagaminote) visas kalėdines dovanas, pagalvokite apie jų pateikimą. Žinoma, daugybė žmonių vengia pakuoti dovanas, nes mano, kad tai atima pernelyg daug laiko ir reikalauja ypatingai didelių pastangų. Tačiau neretam žmogui kalėdinių dovanų išpakavimas teikia labai didelį džiaugsmą ir pasitenkinimą, todėl neturėtumėte atimti tokių smagių akimirkų iš žmonių, kurie tai labai vertina. Be to, kalėdinių dovanų pakavimas gali būti ir labai įdomus bei malonus procesas – viskas priklauso nuo to, kokius pakavimo sprendimus jūs nuspręsite pasirinkti. Tuo tarpu, jei vis dėlto esate tikri, kad visa tai nėra jums, kodėl gi nesikreipus į parduotuves ar dovanų pakavimo specialistus, kurie dovanas supakuotų už jus – juolab, kad nemaža dalis parduotuvių už jus tai gali padaryti visiškai nemokamai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.