Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų, perka tik naudotus automobilius dėl įvairiausių priežasčių. Viena populiariausia priežastis, kad naudoti automobiliai yra kur kas pigesni, negu pirkti iš automobilių salono. Bet yra įvairiausių niuansų, kuomet perkame naudotus automobilius. Mes niekada nežinome, kas buvo jų praeityje ar kokius defektus jie gali turėti.

Nusipirkti tvarkingą automobilį, gali būti labai sunku. Kadangi dauguma iš jų yra nuvaikyti arba neremontuoti, o dabar pardavinėjami. Reikia nepamiršti, kad gali būti parvaryti iš kitų šalių daužti, sutvarkyti už mažiausias kainas, kad tik turėtų tvarkingą išvaizdą ir dabar bandoma juos parduoti.Ar žinojote, kad įmanomas dalykas yra automobilio patikra pagal kėbulo numerį?  Jei jau nusprendėte pirkti naudotą automobilį, visuomet rekomenduojame juos pasitikrinti VIN patikra portale. Pasitikrinę transporto priemonę, jūs išvengsite apgaulių.

Įsigyję šiame puslapyje ataskaitą norimos transporto priemonės, jūs gausite tikrai plačios informacijos apie jį. Sužinosite kur kas daugiau, negu jums pasakoja pardavėjas. Nepamirškite tokių niuansų, kad pardavėjas pats gali nežinoti automobilio istorijos, todėl ir jums jos negalės pasakyti.

Ataskaitos privalumai

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį, turi labai daug privalumų, kuriomis naudojasi didžioji dalis Lietuvos, prieš perkant naudotą automobilį. Šiais laikais gali pasitaikyti daug blogų pardavėjų, kurie norės iš jūsų tik uždirbti ir atsikratyti blogo automobilio. Ar žinojote, kad gali pasitaikyti ir tokių atvejų, kuomet yra pardavinėjami vogti automobiliai? Todėl ataskaitos privalumas, kad yra tikrinamos visos paieškos bazės, visoje Europoje.

Tad jeigu automobilis kur nors yra paieškomas, jums tai bus parodyta. Taip pat yra vengiami taksi automobiliai, kadangi jie gali būti nuvaikyti, ir jeigu jūsų norimas automobilis kada nors buvo taksi, taip pat tai pamatysite. Niekas nenori turėti smarkiai daužto automobilio, kadangi su tokiu važinėtis gali būti nesaugu. Jūs išvysite kokius eismo įvykius turėjo, datą , kada jie įvyko, ir kokia žala būvo įvertinta. Kuo didesnė rida, tuo labiau yra nusidevėjusios detalės, todėl pateikiama kiekvienų metų ridos ataskaita. Jeigu rida buvo sukta, jūs pamatysite kuriais metais, ir kiek ji buvo atsukta.

Reikia taipogi nepamiršti, kad turėdami ataskaitą, jūs galėsite nusiderėti kur kas daugiau kainos. Pasitikrinti automobilį yra labai lengva, kadangi reikės tik įvesti VIN kodą ir apmokėti už ataskaitą. Jums bus sugeneruojama ataskaita vos kelių minučių bėgyje. Identifikacinio kodo galite ieškoti transporto priemonės skelbime, ant priekinio sitklo – vairuotojo pusėje, o jei nerandate paprašykite pardavėjo, kad jums jį padiktuotų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.