Pakavimo dėžės internetu

               Kartoninės dėžutės yra viena iš dažniausiai naudojamų pakuočių, nes jos yra patogios, nebrangios ir patvarios. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip pasirinkti dydį, kurį naudosite – prieš perkant reikia atsižvelgti į dar keletą dalykų. Geriausios kartoninės dėžutės yra lengvos, bet ir patvarios. Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra išsiųsti produktą tik tam, kad dėžutė būtų suplėšyta ir su įlenkimais, nes ji buvo per silpna transportavimui. Kartoninės dėžės paprastai yra sudarytos iš dviejų išorinių sluoksnių, sujungiančių vidinę popieriaus fleitą. Išoriniai sluoksniai gali būti pagaminti iš  popieriaus, kuris laikomas kietesniu ir geresnės kokybės nei perdirbtas popierius, naudojamas tarp išorinių sluoksnių. Jis taip pat yra atsparesnis vandeniui, todėl labiau tinka gabenti, jei lietųsi.

                 Vienos sienelės kartoninės dėžės dažniausiai naudojamos jūsų daiktams laikyti arba lengviems gaminiams gabenti, kurie vargu ar bus pažeisti transportuojant. Neapsigaukite vienasienio skeleto; Jie gali lengvai išlaikyti iki 15 kg, todėl puikiai tinka daugeliui prekių gabenti. Mūsų vienos sienelės kartoninės dėžės gaminamos kelių skirtingų dydžių, todėl esame tikri, kad rasite tą, kurios jums reikia. Tačiau jei pageidaujate skirtingų matmenų sprendimo,  įmonės prekiaujančios pakavimo dėžėmis internetu pasistengs patenkinti jūsų pageidaujamus reikalavimus.

                    Dvigubos sienelės kartoninės dėžės yra storesnės nei vienos sienelės alternatyvos ir dažniausiai naudojamos sunkesniems daiktams, pavyzdžiui, knygoms, laikyti. Jie taip pat parenkami sunkesnių daiktų ar labiau dūžtančių gaminių siuntimui. Tačiau šis tipas susideda iš dviejų lakštų kartu, o ne tik iš vieno. Tai suteikia jums ramybės, nes jie nesusvyruos spaudžiami vienas kito arba, jei naudosite juos siųsdami, jūsų daiktai atvyks nepažeisti. Pirkdami turėkite omenyje, kad tokios dvisienės dėžės gali atlaikyti iki 30 kg svorio ir yra pagamintos iš 90 procentų perdirbtų medžiagų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.