Kokį granulinį katilą reikėtų pasirinkti?

                      Kaip ir dauguma kitų technologinių įrenginių, šildymo sistemos taip pat sparčiai tobulėja bei suteikia vartotojams galimybę mėgautis vis ekonomiškesnėmis, patikimesnėmis bei ilgaamžiškesnėmis šildymo sistemomis. Tokios pačios tendencijos taip pat galioja ir granulinių katilų rinkoje. Būtent šio tipo šildymo sistemos pastaruoju metu tampa vis dažnesniu žmonių, galvojančių apie autonominę šildymo sistemą, pasirinkimu.

                      Šildymo sistemų specialistai pastebi, jog laikui bėgant žmonės kur kas drąsiau žvelgia į granulines šildymo sistemas, kurios šiandien dar yra laikomos tikrų tikriausia naujove. Nepaisant to, daugeliui vis dar iškyla nemažai klausimų, tiesiogiai susijusių su granuliniai katilais, jų priežiūra bei veikimu. Bene dažniausiai užduodami klausimai – kokios medžio granulės geriausios? Kaip tinkamai prižiūrėti granulinį katilą? Žinoma, atsakyti į šiuos klausimus yra svarbu, tačiau galvojantys apie nuosavą šildymo sistemą pradžioje turėtų geriau suprasti, kokį granulinį šildymo katilą reikėtų pasirinkti.

                      Akivaizdu, jog į visus iškilusius klausimus turėtų atsakyti tokias šildymo sistemas parduodantys prekybininkai bei specialistai, tačiau kartais pasitaiko atvejų, kuomet pardavėjai tiesiog stengiasi parduoti tą šildymo katilą, kurį jiems parduoti yra naudingiau. Taigi, kokie būna granuliniai katilai ir kokio granulinio katilo pasirinkimas garantuos ilgai bei efektyviai veikiančią šildymo sistemą?

Ilgaamžiškumą užtikrinantys aukštos kokybės komponentai

                      Šiuo metu rinkoje yra begalė skirtingų granulinių katilų, kurie tarpusavyje skiriasi tiek išvaizda, tiek ir kaina. Gali pasirodyti, jog visi šie katilai atlieka vienodą funkciją, todėl rinktis brangesnio varianto tikrai nėra verta, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Visų pirma, granulinio katilo kaina priklauso net nuo kelių skirtingų aspektų, tokių kaip jo funkcionalumas bei jo gamyboje naudojamų medžiagų kokybė. Granulinių katilų vidaus komponentai bei jų kokybė yra labai reikšmingas veiksnys, lemiantis granulinių katilų patikimumą bei, žinoma, jų ilgaamžiškumą. Akivaizdu, jog brangesni katilai visuomet turės įmontuotus kur kas kokybiškesnius komponentus ir yra tikėtina, jog jie tarnaus kur kas ilgiau. Dėl šios priežasties dažniausiai yra labiau verta pasirinkti kiek brangesnį granulinį katilą. Tuo tarpu pasirinkus pigesnį katilą, egzistuoja didesnė tikimybė, jog ateityje gali tekti papildomai susimokėti ir už jų remontą.

Funkcionalumas, kuris padeda užtikrinti komfortą

                      Kaip jau buvo minėta anksčiau, granuliniai katilai taip pat tarpusavyje gali skirtis ir funkcionalumu. Puikus pavyzdys – automatiniai granuliniai katilai. Būtent šio tipo katilai kūrenimui skirtą pečių medienos granulėmis užpildo patys. Žinoma, taip pat yra katilų, kurių pačius granulėmis reikia užpildyti rankiniu būdu. Visiškai akivaizdu, jog automatiniai katilai bus kiek brangesni, tačiau dažniausiai ši papildoma investicija yra tikrai verta dėmesio dėl komforto, kurį papildomai suteikia.

Kainos ir kokybės santykis

                      Žinoma, taip pat pasitaiko atvejų, kuomet rinktis paties brangiausio katilo tikrai nėra verta. Puikiu pavyzdžiu galima laikyti sodybos namelį, kuriame nėra gyvenama nuolat. Tokiu atveju taip pat reikėtų atsižvelgti ir į tai. Geriausią kainos ir kokybės santykį visuomet padės išsirinkti granulinių katilų pardavėjai bei specialistai. Svarbu nepamiršti, jog yra verta kreiptis tik į patikimus bei ilgametę patirtį turinčius šios srities profesionalus, kurių pagrindinis prioritetas yra ne brangiausių produktų pardavimas, o asmeniniai kliento poreikiai bei visapusiškas jų patenkinimas suteikiant pilnavertiškas bei išsamias konsultacijas ir padedant jiems išsirinkti patį geriausią bei priimtiniausią granulinio katilo variantą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.