Ką verta pamatyti Belgijoje?

Lietuvoje jau daug metų populiarėja keleivių pervežimai ir jas vykdančių įmonių paslaugos tampa labai aktualios ne tik svečiose šalyse dirbantiems, tačiau ir žmonėms mėgstantiems pakeliauti, bei aplankyti netolimas kaimynines šalis. Belgija viena iš ekonomiškai stiprių valstybių, kurioje smagu, ne tik dirbti, tačiau ir pakeliauti, bei pamatyti kitokią europietišką šalį. Belgija kitokia nuo kitų Europos šalių, nes joje susitelkia labai daug kitataučių ir ši šalis, tarsi pasidalinus į dvi skirtingas zonas, kurioje vienoje iš jų kalbama prancūziškai, o kitoje olandų kalba. Įdomu yra tai, kad šioje šalyje abi šios kalbos yra pripažintos valstybinėmis.

                             Belgijos miestuose persipina kaimynių šalių architektūra ir istoriniai paminklai, kuriuos tikrai verta aplankyti ir pamatyti, nes ten labai gerai išlikę šimtmečius stovėję pastatai ir lankomos vietos, kurios nuo mūsų Lietuviškos architektūros labai skiriasi. Belgijoje Briuselio mieste įsikūręs Europos parlamentas, iš kurio sprendžiami visi svarbūs Europos klausimai. Miestai pritaikyti turistams ir žinoma pasiruošę kas metiniams turistų antplūdžiams, kurie labiausiai suaktyvėja šiltuoju metų periodu.

                             Belgijoje komunikacijos tarp miestų labai gerai išvystytos, na o kainos nuvykti į vieną ar kitą miestą ne tiek ir daug kainuoja. Taigi, susiplanavus kelionę į Belgiją, su įmonės teikiančios pervežimo paslaugas saugiai pasieksite savo kelionės startą – Belgiją, na o toliau savo apsilankymus kituose miestuose galėsite nuvykti su viešuoju transportu. Vairuotojai Jus su Jūsų kelionės daiktais nuveš reikiamu Jums adresu, o grįžtant į Lietuvą pasiims iš Jūsų nurodyto adreso. Labai saugu ir jauku, kai viskuo pasirūpinta ir nereikia papildomai rūpintis, bei derintis dėl pervežimo svetimoje šalyje. Pirmyn į nuotykius ir į kaimyninių šalių pažinimą!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.