Kaip išvalyti dėmes iš sofos?

Sofa – tai vieta ant kurios praleidžiame nemažai laiko. Sėdėdami ant jos žiūrime televizorių, skaitome knygą, leidžiame vakarą su draugais ar artimaisiais. Todėl nenuostabu, kad ji karts nuo karto susitepa. Net ir labai atsargiai padėta vyno taurė gali apvirsti, o tie kurie turi vaikų ar augintinių žino, kad netvarka yra neišvengiama. Tad kaip išvalyti susitepusius sofos apmušalus, kad galėtumėte nebesirūpinti, dėl dėmių ir vėl džiaugtis švara?

Pirmiausia, labai svarbu perskaityti gamintojo pasiūlymus, dėl valymo. Sofos visada būna su etikete, kurioje nurodoma, koks būdas yra geriausias tai konkrečiai sofai išvalyti. Atitinkami audiniai gali reikalauti specifinės priežiūros.

Yra du pagrindiniai būdai, kaip galima valyti dėmes, atsiradusias ant sofos apmušalų – tai  sausas ir šlapias būdas. Nors jie abu yra panašūs, tačiau turi ir tam tikrų skirtumų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Nepaisant kokio pobūdžio tai dėmė, pirmiausia ką turite padaryti, tai pašalinti bet kokį nešvarumo perteklių. Jei tai skystis, tuomet turėtumėte naudoti švarius skudurėlius ar rankšluosčius, o jei tai kieto pobūdžio purvas, tuomet geriausia pasinaudoti siurbliu ir viską susiurbti. Bet kokiu atveju, labai svarbu naudoti kuo švelnesnius judesius, kad išvengtumėte dar didesnio nešvarumų įsigėrimo į apmušalą.

Atlikus šiuos pirmuosius žingsnius, pereiname prie mūsų minėtų dviejų būdų, kurie šioje vietoje kiek išsiskiria. Taikant šlapiąjį būdą jūs imsitės valymo atsižvelgiant į medžiagos ir dėmės tipą, tuo tarpu naudojant sausąjį – praleisite anksčiau minėtą žingsnį ir lauksite, kol dėmės vieta išdžius ir tada šerių šepetėliu švelniai nušluosite dėmės plotą. Pastarasis būdas geriausiai veikia ant audinių su nelygia tekstūra, kaip pavyzdžiui, aksomas ir su išsiliejimais, kurie nėra visiškai skysti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.