Priešlaikinė ejakuliacija: simptomai, gydymas, eiga

Kas yra priešlaikinė ejakuliacija? Tai tikrai daugeliui girdėtas terminas, kuris reiškia, kad vyras sekso metu ejakuliuoja greičiau nei nori jis pats arba nori jo partnerė. Tai yra gana dažnas seksualinis nusiskundimas, kuris tikrai apsunkina gyvenimą  daugeliui vyrų. Žinoma, ir jų partneriams. Visgi, stengiantis, kartu siekiant pagerinti seksualinį gyvenimą – viskas yra įmanoma. tik svarbiausia yra imtis priemonių, kadangi kai kurie vyrai drovisi, vietoje problemos sprendimo – geria viagrą ir taip tik laikinai sustabdo problemą, tačiau jos netvarko iš esmės.

Kada reikia kreiptis į urologą?

Urologo konsultacija Jums yra rekomenduojama tokiu atveju, jeigu Jūs:

1.     Dažniausiai baigiate per minutę arba dvi.

2.     Labai sunkiai kontroliuojate ejakuliaciją, tai yra, baigiate tada, kai išeina, o ne tada, kai norite.

3.     Kai jaučiate stresą dėl to, kad Jums nepavyksta sureguliuoti šio potyrio.

Natūralu, kad priešlaikinė ejakuliacija gali kelti vyrui daugelį problemų. Dažniausiai jos yra psichologinės. Kai kurie net bijo mylėtis, kadangi pergyvena, kad jiems taip nepavyks. Žinoma, tai yra problema, tad greitas jos šalinimas imantis kuo daugiau skirtingų priemonių yra būtinas.

Simptomai, kuriuos reikia vertinti

Kiekviena liga turi tam tikrus simptomus, kurie geriausiai parodo, kad tai yra ji. Žinoma, tie patys simptomai gali būti priskiriami daugeliui ligų. Net ir tokiu atveju, kai kalba eina apie potenciją arba per greitą ejakuliaciją.

Dažniausiai medikai nurodo, kad priešlaikinė ejakuliaciją trunka iki vienos minutės nuo penetracijos. Nors dažniausiai ji pasireiškia sekso metu, tačiau kartais  – ir masturbacijos. Tai tik paneigia faktą, kad dažniausiai vyrai baigia per greitai dėl to, kad labai dažnai masturbuojasi. Žinoma, priežastis gali būti ir ši, tačiau tikrai ne visada ir tuo pačiu ne visiems vyrams.

Natūralu, kad daugelis vyrų susidūrę su šia problema neskuba pas specialistą. Tikrai ir nereikia. Ypač tokiu atveju, kai tai yra pats pirmas kartas arba kai tai nutinka labai retai. Dažnu atveju tai galima susieti su alkoholio vartojimu arba su nuovargiu, kitomis psichologinėmis problemomis. Visgi, kai tai nutinka labai dažnai arba net kiekvieno sekso metu – urologo konsultacija yra būtina. Ir kuo greičiau – tuo geriau, kadangi taip galima išvengti didesnės problemos. Galiausiai, juk bet kokia liga paprasčiau sutvarkoma dar tada, kol jos lygis yra pradinis, tiesa?

Kodėl kankina ši problema?

Kaip jau tikriausiai supratote – priešlaikinė ejakuliacija gali kankinti dėl labai įvairių priežasčių, tad reikia ne tik laiko bandant sutvarkyti šią problemą, tačiau taip pat ir ieškant priežasčių – kodėl ji yra apskritai.

Dažniausiai medikai išskiria kelias, tad pačias, kurias ir mes pateiksime žemiau. Visgi, norime akcentuoti, kad  tai nėra taisyklė. Priežasčių gali būti daug, jos gali būti labai individualios, tad ir reikia kiekvienu atveju vertinti labai asmeniškai, kadangi kinta ir vyro situacija.

1.     Gana didelę įtaką daro ankstyvas lytinis gyvenimas.

2.     Taip ir seksualinė prievarta.

3.     Gana dažnai tokiu atveju, kai žmogus serga depresija.

4.     Tokiu atveju, kai vyras savimi nepasitiki.

5.     Taip pat ir tada, kai jis jaučia kaltę.

6.     Tuomet, kai labai skuba.

7.     Kai yra tam tikri hormonų sutrikimai.

8.     Ir tokiu atveju, kai yra neurologinės problemos.

9.     Ir paveldimumas daro didelę įtaką.

10.  Ir nerimas, kuris kankina daugelį vyrų.

11.  Natūralu, kad ir santykių problemos.

12.  Vaistai, kurie mažina potenciją.

13.  Bei kitos panašios priežastys.

Geriausiai apie šią problemą gali papasakoti urologai, kurie su ja susiduria kasdien. Jie dažniausiai iš kitų vyrų patirčių gali iškart patarti – kas geriausiai padeda. Tai tikrai ne tik vitaminai, tačiau ir natūralios priemonės, kurios veikia ne ką mažiau veiksmingai.

O kaip gydytis?

Taigi, urologas yra tas specialistas, kuris padės sudaryti gydymo planą. Visada geriausia yra kompleksinis, kuris apima kuo daugiau skirtingų metodų. Tai dažniausiai padeda ne tik pasiekti geresnį efektą, tačiau ir tokį, kuris leis visam laikui pamiršti šią problemą.

  • Puikus pasirinkimas yra elgsenos korekcija, kuri padeda stimuliuoti varpą ir tuo pačiu taip bandyti atitolinti ejakuliaciją. Tai yra ne tik fizinė technika, tačiau ir psichologinis tikėjimas, kad pavyks. Dažniausiai tokios fizinės psichoterapijos veiksmingos tik suderinus jas su kitais metodais.
  • Kitas pasirinkimas yra vitaminai, kurie, džiugu, sulaukia vis daugiau dėmesio. Jie puikiai gerina potenciją, padeda vyrui būti kur kas ištvermingesniu ir tuo pačiu kur kas labiau savimi pasitikėti. Svarbu, kad jie būtų perkami patikimose prekybos vietose.
  • Taip pat reikia naikinti priežastis, kad liga būtų sutvarkoma visam gyvenimui. Ypač tokiu atveju, kai tos priežastys yra psichologinės. Gydytis yra būtina.

Pirmiausia reikia tartis su mediku. Tai yra tiesiausias kelias išgijimo link.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.