Ar dar prisimenate action by apollo boulingą?

Dabar, kai už lango nėra taip šilta ir reikia ieškoti būdų, kaip būtų galima praleisti laisvalaikį turint vos vieną laisvą valandą pietų pertraukos metu ar vakare, laikas išbandyti šį nauja arba pamiršta sena. Daugeliui žinomas kino teatras, bet tikrai būtų kebli užduotis surasti tokį filmą, kurio trukmė truktų valandą, nes daugelis jų yra bent dviejų valandų trukmės. Įvairios maitinimo vietos taip pat miestelėnams puikiai pažįstamos, o dažnai ir nesinori tiesiog sėdėti ir valgyti. Kadangi šaltuoju metų laiku ne tiek daug judame, tad labai naudinga laiks nuo laiko vis pajudinti užpakalį. Taigi – pirmyn į action by apollo boulingą.

Didžioji dalis mūsų šį populiarų žaidimą esam išbandę ir tikrai ne po vieną kartą. Visgi toks kėglių žaidimas yra laikomas vienu populiarių visame pasaulyje. Jį gali žaisti tiek vienas asmuo, bet tikrai nebus taip smagu, kai tai daryti kartu su draugu, mylimuoju, sese, broliu ar net mama, o gal ir visa didžiule draugų kompanija. Action by apollo yra viena smagiausių laisvalaikio praleidimo formų. Žaidžiant šį žaidimą tikrai netrūks judesio bei azarto. Kiekvienas norės padaryti kuo daugiau gerų metimų. Nuo jų ir priklausys vakaro nugalėtojas.

Action by apollo boulingo žaidimas skirtas tiek mažiems, tiek ir suaugusiems. Vaikai žaidime taip pat labai greitai įsitraukia ir mėgaujasi kiekviena akimirka. Jeigu tik panorėsite, žaidžiant kėglių žaidimą su vaikais yra galimybė “patobulinti” takelį, kad kiekvienas vaiko metimas pasiektų tikslą. Taip bus dar daugiau džiaugsmo mažiesiems.

Dar šis žaidimas yra ypatingas ir tuo, jog jam yra skirti unikalūs bateliai. Juos Jums suteiks žaidimo organizatorius action by apollo. Jums beliks tik mėgautis žaidimu ir laiku su draugais ar artimaisiais, kuriuos pasikvietėte pasimėgauti valanda žaidimo. Žinoma, jei tik norėsite, galėsite užsisakyti ir dar vieną papildomą valandą žaidimo. Taip dažnai nutinka, kai tik pagauna azartas. Šis kėglių žaidimas kupinas juoko ir nutrūktgalviškų emocijų, kuriomis norėsis dalintis iš pat pirmų kartų.

Taigi kviečiame ir Jus jau dabar išmėginti action by apollo azartišką žaidimą.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.