Užuolaidų karnizų paieškos: smulkmenas irgi reikia įvertinti

Renkantis užuolaidas svarbu įvertinti ne tik jų smulkmenas, tačiau taip pat ir karnizus, kurie yra ne ką mažiau svarbus bendro derinio komponentas. Šiuo metu užuolaidų karnizai yra labai įvairūs ir pasirenkami tikrai ne tik kaip laikikliai, tačiau ir kaip dekoro akcentas, kuris gali tapti pačiu svarbiausiu kambario elementu.

Stiliaus gausa

Karnizai daugelio pirmiausia yra pasirenkami pagal stilių, kadangi galima rasti labai įvairių: nuo klasikinio stiliaus, iki modernių, kurie dažniausiai tampa minimalizmo dalimi. Žinoma, kad jie turi būti derinami ne tik prie užuolaidų, kurios kabės, tačiau labiau prie viso bendro namų interjero.Kai norisi klasikos – skoningai atrodo mediniai, kurie dažniausiai yra su raštais, tamsių arba pastelinių spalvų, gražiai atrodo ir balti. Kai norisi kažko unikalaus, kas labiausiai traukia akis – tokiu atveju dažniausiai perkami ryškūs. Jie taip pat gali būti dekoruoti akcentais, tačiau lygiai taip pat gali būti ir minimalistiniai, gana paprasti. Svarbiausia yra Jūsų poreikiai ir tuo pačiu karnizo derinimas interjere, kuris neatsiejamas nuo smulkmenų vertinimo.

Ilgis ir pakabinimas

Kitas aspektas yra ilgis. Svarbu, kad karnizas būtų racionalaus ilgio pagal kambario matmenis. Kai kurie perka tokius, kurie yra tik virš lango, tai yra, jo pločio, tuo tarpu kuriems karnizas tampa pačia skoningiausia namų erdve, tad norisi tokio, kuris būtų nuo sienos iki sienos. Šiuo atveju pasirinkimas jau yra jūsų, tačiau faktas, kad rinkoje pasiūlos yra daug.Taip pat žiūrėkite – kaip karnizas yra pakabinamas. Šiuo metu galima rasti tokių opcijų,  kurios leidžia išvengti net gręžimo į sieną. Tai itin geras pasirinkimas, kai jis yra kabinamas nuomojame būste.

Galima pirkti internetu

Džiugu, kad šiuo metu karnizai net gali būti perkami internetu. Tai yra puiki galimybė kur kas paprasčiau rasti tai, kas jums tinka, kadangi lyginimas dažniausiai trunka trumpiau. Taip pat galima pamatyti akcijas, o tai yra dar vienas būdas sumokėti mažiau, tačiau būt ramiu, kad pirkote gerą kokybę. Kitas būdas – rinktis gaminus, kurie yra pripažinti kaip geriausi. Tuomet kokybė atsiperka skirta investicija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.