Ką turėtume žinoti apie skirtingus frezos antgalių tipus?

Manikiūro ir pedikiūro paslaugas moterys ir vyrai jau darosi ne tik grožio salonuose, tačiau ir individualiai namuose, na o joms atlikti naudoja nagų frezas, kurios palengvina ir pagreitina šias procedūras. Nagų freza neveiktų be tam skirtų atgalių, o jų gausa tikrai didelė. Vienas iš kriterijų juos renkantis yra kaina, tačiau ji ne visada atspindi prekės kokybę, taigi rinktis pagal kainą neverta, geriausia rinktis pagal rekomendacijas ir prekę apibūdinančius kriterijus.

Nagų frezos turi daug skirtingų atgalių, kurios naudoti reikia pagal paskirtį, kad pasiektumėte geriausius rezultatus. Frezos antgalis, tai kitaip tariant dildės pakaitalas. Kuris turi visas nagų dildei reikalingas savybes, tačiau šį darbą atlieka kur kas greičiau. Antgalių tipai yra šie:

1. Antgaliai nagų odelėms sutvarkyti. Jie pasižymi ypač smulkaus grublėtumo paviršiumi, kuris idealiai tinka jautrioms Jūsų nagų odelėms pašalinti. Šis antgalis yra liepsnelės formos.

2. Akrilo ir gelio nagų lako likučiams nuvalyti. Šis antgalis yra konuso formos, jis yra grublėtesnis ir šiurkštesnis, todėl greitai pašalina tai kas nereikalinga nuo nago.

3. Natūralaus nago plokštelės pašiaušimui, apdirbimui, naudojami cilindriniai frezos antgaliai. Jie pasižymi vidutiniu ir smulkiu grublėtumu.

4. Burbulo formos antgalis frezai. Kuris pasižymi švelniu paviršiumi ir yra skirtas švelniam šlifavimui. Juos naudoja nagų odelėms sutvarkyti ir nuospaudų šalinimui. Dažniausiai su jais yra atliekamos pedikiūro paslaugos.

Tai yra tik keletas pagrindinių antgalių, kuriuos galite rinktis savo nagų priežiūrai arba darbui su freza. Svarbiausia juos renkantis žinoti, kurioms procedūroms juos galima naudoti, na ir žinoma, jei nežinote kaip ir kada juos naudoti, pirmiausia siūlome pasikonsultuoti su specialistais arba pasiieškoti konsultacijos internetinės prekybos tinklapiuose, kurie užsiima šios produkcijos prekyba.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.